Kadınca Sohbet Yasemin Sakallıoğlu ile Burak Yırtar evlendi

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Sosyal medyada paylaştığı videolarla fenomen olduktan sonra oyunculuğa adım atan Yasemin Sakallıoğlu, uzun süredir aşk yaşadığı Burak Yırtar ile evlendi. İkili, Beşiktaş’taki bir otelde sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Çift, pandemi sebebiyle ailesi ve şahitlerinin katıldığı sade bir organizasyon ile evlendiklerini duyurdu.

“Evlenmek hoşumuza gider”

32 yaşındaki oyuncu, eşi ile birlikte çekilen bu karesini, “Evlenmek hoşumuza gider” şeklindeki esprili bir not ile takipçileriyle paylaştı.

“İçinde bulunduğumuz süreç özel günlerimizi 50 davetli ile sınırladığından bu mutlu günümüzü iki tarafın da annesi, babası ve şahitleri eşliğinde gerçekleştirdik” diyen ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Malum bir yakın akrabayı çağırsak, diğerine haksızlık olacaktı… Kimse kendini başkasıyla kıyaslamasın, biz mutlu olurken bir başkası kendini değersiz hissetmesin istedik. Şimdiden anlayışınıza ve iyi dileklerinize teşekkür ederiz. Yasemin-Burak Yırtar…”

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678