Balım Teknoloji Sadettin Saran’dan Bomba Açıklama: Süper Lig’in Yayın Haklarını Almak İstiyoruz

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Türk futbolunun en çok tartışılan konularından “yayıncı kuruluş” meselesi ile ilgili bir açıklama da Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’dan geldi. Katıldığı bir televizyon programında Spor Toto Süper Lig’in yayın haklarıyla ilgili konuşan Saran, dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Sunucunun “Süper Lig’i almayı düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorusuna yanıt veren Sadettin Saran, “Biz hem çekim, hem içerik işinde varız. Türkiye dahil birkaç tane ülkenin futbol çekimlerini de yapıyoruz” ifadelerini kullanarak teknik olarak yayıncılık işinde zaten bulunduklarını belirtti.

Sadettin Saran: (Süper Lig’in yayın haklarını almaya) niyetimiz var

sadettin saran

“Bizim dolaylı ve direkt ilgili olduğumuz bir alan bu” diyen Saran, yayın haklarının alınmasıyla ilgili soruya ise “Şartnameyi alacağız, inceleyeceğiz ve değerlendireceğiz. Niyetimiz var. Sonuçta iş insanıyız, illa alacağız diye bir şey yok, şartnameye bakacağız” şeklinde konuştu.

Spor Toto Süper Lig’in halihazırda yayın haklarına sahip olan BeIN Media Group, 21 Kasım 2016’da gerçekleştirilen ihalede 2017-18 sezonundan itibaren beş sezon boyunca Süper Lig ve 1. Lig yayın hakları için 500 milyon dolar + KDV’lik teklifi ile yayın haklarının sahibi olmuştu.

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678