Dini Sohbet Kısmet Açma

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Kısmet Açma Duası Nedir? Kısmet açmak için hangi dualar okunmalıdır? Kısmet Açma Duası ile kısmet nasıl açılır? Kısmet açma yolları ve yöntemleri, Medyum Süleyman hoca evlilik ve kısmet açma dualarını anlatıyor. Kısmet açma duası ile kişiye özel bir manevi hizmet ile bağlılığınıza bir son verme zamanı geldi. Evlilik için Kısmet Açma Duası Medyum Süleyman kısmet duası yolları ve yöntemlerinden burada bahsediyor. Kısmet nasip açma ve dualarıyla yöntemleri. Evlilik için Kısmet Açma Duası ve kısmet duası ve Kısmet açma yolları Yöntemleriyle burada kısmet dualarını örnek bilgi olarak anlatıyor. Kısmet Açma Duası Nedir? Kısmet açmak için hangi dualar okunmalıdır? Kısmet Nasıl Açılır? Kısmet açma yolları Nasip ve Talihi Bahtı, Kısmet Açma, yöntemleri arasında evlenemeyen kimseler için, Taha süresinin 131 ve 132. ayetleri bir kağıt üzerine misk, safran ve gül suyu karışımı bir mürekkep ile yazılır da o zamana kadar evlenememiş bir kimsenin koluna asılırsa, Biiznillah kısmeti açılır. Ayrıca eğer kendinde unutkanlık arız olmuşsa, derhal şifa bulur. fakir ise fakirlikten kurtulur.
(ed-Dürru’n-Nazıym) TAHA SÜRESİ 131 Ayet Kısmet Açma Duası Taha Süresi 131 Ayet TAHA SÜRESİ 132 Ayet  Kısmet Açma Duası Taha Süresi 132 Ayet Kısmet Açma yöntemleri Arasında Çok etkili ve Mücerrep bir havas çalışmasını kısaca bahsedelim.. Kısmet açma yöntemleri, Medyum Süleyman hoca tarafından hazırlanmış Nasibi ve Kısmeti Bağlı Olanlar için Kısmet Açma Yöntemi Mücerrep bir çalışmadan daha bahsetmek gerekirse bu yöntemler arasında en iyi çalışmalardan biride Talihini Bahtını Kısmetini şansını açmak için yapılan bu mücerrep çalışma hakkında bilgi verelim isteriz. Öncelikle Herhangi bir ayın ilk haftasındaki Perşembe gecesinde Yatsı Namazından sonra 2 Rekat Allah rızası için namaz kılınır. 100 Defa Tövbe ve istiğfar edilir muradınız ne ise ona niyet ederek bu amale başlanır. Kısmet Açmak için bu niyet ile bu amel ve havas çalışması yapılır. Öncelikle 500 Adet nohut alınır 2 adet boş kase önüne koyarsın bir kase içerisinde 500 adet nohut olur diğer kase de boş olur sağ eline bir nohut alırsın ve bir ihlas okursun nohuda üflersin ve sonra boş olan kaseye koyarsın ve geri kalan her bir nohuda ihlas süresini okursun bu ameli tamamladıktan sonra 500 adet nohuda 500 ihlas süresini okuduktan sonra bu nohutları su dolu bir kaba koyarsın tam çıplak olmadan banyoya girersin banyonu yaparsın çıkmak üzereyken bu su dolu kabın içindeki nohutlarla birlikte kabı başından aşağı dökünür sün ve sonra havlu ile durulanma dan üzerini giysini giyersin yaş ve ıslak halinle giyineceksin banyodan çıkarsın sonra bu nohutları bir poşete toplar koyarsın bunları bir denize götürür atarsın Sonra niyetini amelini gönlünden geçirirsin bunu 3 perşembe akşamı yaparsın 3 cuma gecesine kadar rızkın kısmetin açılır inşallah denenmiş ve tecrübe edilmiştir mücerrep bir çalışmadır. Kısmet Nasıl Açılır Kısmet açma yolları Nasip ve Talihi Bahtı Kısmeti Açma Yöntemleri Arasında Evlenemeyen Kimseler için Taha süresinin 131 ve 132. ayetleri bir kağıt üzerine misk, safran ve gül suyu karışımı bir mürekkep ile yazılır da o zamana kadar evlenememiş bir kimsenin koluna asılırsa, Biiznillah kısmeti açılır. Ayrıca eğer kendinde unutkanlık arız olmuşsa, derhal şifa bulur. fakir ise fakirlikten kurtulur.
(ed-Dürru’n-Nazıym) slm hocam benimde kismetin kapali Benimde kısmetim kapaliydi 33 yaşıma kadar hayatımda ilişki dahi olmadı diyebilirim. hoca efendi sağolsun 221 günde kısmetimi komple açtı şuanda 2 isteme oldu ve biriyle ilişkim var ciddiyiz eylül gibi nişanım olacak hocam ellerinizden öperim çok sağolun. Süleyman hocam nasılsınız hocam ben işlerimde başarısızdım ve kısmetim kapalıydı evlenemiyordum size işlem yaptırdım kısmet açma hocam çok şükür başarılı olduk hocam gerçekten sizin hakkınızda yapılan yorumlara istinaden hakkınızda kötü düşünmüştüm hakkınızı helal edin işlemim oldu Allah sizden razı olsun sizleri Allah başımızdan eksik etmesin. Süleyman hocam merhaba hocam ben Antalya,dan zafer size kısmet açma işlemi yaptırmıştım hocam işlemim olmuştu şimdi tekrar işlem yaptırmak istiyorum ailemle ilgili hocam aradım yoğunsunuz ulaşamadım hocam bana geri dönüş yapar mısınız mümkünse şimdiden Allah razı olsun iyi çalışmalar. Hocam hayırlı günler hocam bana yatağınız işlem oldu hocam evlenemiyordum ve işlerimde başarısızdım sayenizde nişanlandım ve işlerim açıldı çok şükür kısmet açma işlemi gerçekten çok etkiliymiş hocam inanamadım ama oldu işlemim Allah sizden razı olsun hocam evliliğim gerçekleşirse sizi düğünüme davet edicem Allaha emanet olun. Hocam hayırlı cumalar nasılsınız hocam ben serhat hatırladınız mı hocam size kısmet açma işlemi yaptırmıştım bundan 1 ay önce hocam yaptığınız işlem öyle etkili oldu ki şaşırdım hiç yolunda gitmeyen işlerim artık yolunda bu olduysa sizin sayenizde oldu sizden Allah razı olsun hocam inşallah ziyaretinize gelmeyi düşünüyorum müsait bir zamanda. Süleyman hocam nasılsınız hocam size işlem yaptırmıştım kısmet açma ve bereket için hocam işlem etkisini gösterdi sizden Allah razı olsun fakat ben size ulaşamıyorum biliyorum çok yoğunsunuz Yusuf hocam bana geri dönüş yapa bilirmisiniz tekrar işlem yaptırmak istiyorum sevdiğim kız için hocam sizler ve yardımcılarınız gerçekten çok değerliler benim için Süleyman hocam hakkında yapılan yorumları görüyorum hesi yalan dolan Süleyman hoca gerçekten işinin ehli bir hocadır ben işlem yaptırdım memnun kaldım tavsiye ederim başkalarına paranızı kaptırmayın hocam allaha emanet olun. Hocam benim kismetim kapali Ayla Hanım; üzülmeyin ve hocamıza telefon numarasından ulaşın. Şifa Allah’dan bizler vesileyiz. Yardımcı oluruz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.