Genel Keyfi’m sohbet

1 sene önce Che tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Keyfim sohbet chat mobil odalar

Keyfim sohbet güzel bir isim değil mi? Keyfiniz gelirse sohbete yoksa keyfiniz gelmeyin bizimle sohbete der gibi…
Bugünlerim biraz yorucu ve kötü geçiyor. Gerçi yorucu olmayan günmü var değil mi?
Olsun bakalım ama açıkcası ben sohbet keyfim diyebilecek durumda pek değilim. Neyse boşverin siz beni gelelim biz irc sohbet sistemini anlatmaya.
Büyük dedem vardı sohbet etmeyi bir hayli severdi. Maaşallah yüz yaşını bi hayli geçerek yaşadı. Son yıla kadar ne kendini ne bilincini hiç yitirmedi son yıl artık gözleri görmez oldu.

Fazla uzatmım o derdiki; İnsan içine attıklarıyla büyür. Olgunluk insanın savaşını verdiği işlerin içinde birikmesiymiş.
İnsanlar aşık olabilirmiş gerçekten ve bir kişiyi çok sevmek lazımmış ki, gözün kör oluşunu, kulağın sağır oluşunu hatta dilsiz kalmayı hissedebilesin.
Ben küçüktüm elbette dedem bana üzerine basa basa dediki. Evlat; Hayat yalnız kalabileceğin bir yer değil. Cahillik işte he dedim geçtim. Eli öpülesi dedem hep olması gerektiği yerde olmasi gerekenleri sölerdi. Keşke onun kadar feyizli biri olabilseydim.
Neyse, konuyu şaşırtmadan devam edicem…

Keyfim sohbet

Hayatta başarısızlıkla çevrili olabiliriz. Lakin başarmak istiyorsan birşeyleri olduğun pencereden dışarıya bak. Yetmiş yaşında teyzem, bak parkta spor yapıyor. Sağlıklı yaşamaya çalışıyor. Yaşım otuz iki havalar soğudu soğuyalı ben bile spora gitmeye üşenirken, imkansızlık içinde imkan yaratan teyzeye imrendim.
İnsanların hayatında belli dönemler olur. Bazen zor geçer bazen kolay. Keyfiniz mi yok?
Moraliniz mi bozuldu? Eşinizlemi kavga ettiniz? Yada geçmesi zor gelen bir acınız mı var. Ama inanın herşeye bir anlık bile olsada devası var. Ozaman buna ben sohbet deva diyim ne dersiniz?
Bazen bir hastalığı keyifle sohbet ederken unutursunuz. Ama insanlar anlamaz sizi bunu bile koz alıp size laf diye söylerler. Saatlerce uğraşıp kurduğunuz o keyif aldığınız tatlı sohbet bir anda olur size zehir.
Anlatması güçtür duyguları ve hisleri anlamasını bile derki; nasıl başarıyorsun?
Ama cevap nettir, bilmemmm. : )

Sürekli istemesenizde birşeyler öğrenirsiniz su hayatta. Yapmam dediklerinizi yaparsınız. Ne garip dimi?
İrc sohbet ile tatlı sohbet etmekde farklı değildir. Reel yada sanal ne fark ediyor. İnsan her yerde insan değil mi?
Bugün sohbet deva derken filan, fazla soru sordum galiba. Eee hadi ozaman sende ister bir okuyucu ol, ister bir sohbetkar makale altına bir yorumla sorulara cevap ver.

Tabi reklamıda unutmamak lazım dimi. Biz nerdeyiz bal gibi sohbette sohbetbalim balisohbet laklaksohbet.com laklak.net ve ozle.org adresinde sizlerleyiz…

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.