Kadınca Sohbet Göz altı morluklarını ortadan kaldıran 4 etkili çözüm

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Astrolog Aslıhan KozlucaABONE OL

Astrolog Aslıhan Kozluca

Gökyüzünde Oğlak ve Kova enerjisinin hakim olduğu bir hafta geliyor. 13 Ocak Çarşamba Oğlak Yeniayı da bu etkiyi perçinleyecek.

Pazartesi gerek finansal gerekse iletişim ve yazı konularında değerlendirilebilecek bir gün. Aynı zamanda sorunlu durumlara farklı bakış açısı ile çözüm bulma fırsatımız olacak.

Salı beklenmedik haberler alabiliriz. Bireysel kararlara müdahaleye hassasiyet fazla olacağından, fevri tepkilerle karşılaşabiliriz. Bu sebeple kimsenin alanına çok müdahil olmamaya gayret edilmesi gereken bir gün.

13 Ocak Çarşamba Oğlak Yeniayı var. Yeniaylar aslında daha ılımlı enerjiler içerirler, başlangıçları ifade ederler. Bu yeniaya eşlik eden Plüton işin rengini biraz değiştiriyor. Her şeyin göründüğü gibi olmadığı, sevimli, cazip olma maskesi ile manipülasyonların arttığı iki haftalık dönemde olacağız. Bu yeniay yer hareketlerini, hava olaylarını da sert yönde etkileyebilir.

Perşembe kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir gün olacak. Yalnız bu gücün kullanım dozu önemli. Herkes birbirine karşı baskın olma sevdasında olabilir. Bu görünümü daha çok yaptığımız işte takıntıya kapılmadan derinleşmek için kullanmak etkin sonuç verecektir. Perşembe ve cuma ikili ilişkilerde baskın olma derdine düşülmezse kronikleşmiş bazı sorunları aşabilmek de mümkün.

Hafta sonu ise ilhama daha açık olacağımızdan bu tarz aktivitelerde bulunabilir, içsel çalışmalara ağırlık verebiliriz.

11 Ocak haftası yükselen burçlara göre alacağımız etkiler ise şu şekilde;

11 Ocak haftası yükselen burçlara göre alacağımız etkiler ise şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Hafta sosyal çevreyle ilişkilerin yoğunluğu ile başlar. İşle ilgili konuların ağırlıklı gündemi oluşturduğu bir hafta olacak. Arkadaşlarla da restleşmeler, güç gösterileri yaşanabilir. Finansal konularda ise beklenmeyen olumlu gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Pazartesi işle ilgili güzel fikirler üretilebilir, verimli görüşmeler yapılabilir. Bu hafta hayata bakış şekli ve uzaklarla ilgili konular ağırlıklı gündemde olacak. İş ortamında hakimiyet kurma çabasına girmemeye dikkat edilmeli. Eğitim ya da seyahatlerle ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER

Pazartesi hukuki ve ticari konularda verimli sonuç alınabilir. Finansal süreçleri ağırlıklı gündemi oluşturduğu bir hafta olacak. İnançlar konusunda kimseyle inatlaşmamakta fayda var. Uzun süredir değişime direnilen bir alanda güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya giderleri yapılandırarak başlanabilir. İkili ilişkiler bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. İlişkilerde manipülasyon ihtimali fazla olacağından dikkatli olmakta fayda var. Sosyal çevreyle ilişkilerde de mevcut sorunları aşacak gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi ilişkilerle ilgili verimli konuşmalar yapılabilir. Çalışma ortamı ve sağlık konuları bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. İkili ilişkilerde otoriter tavırlara dikkat edilmeli. İş konusunda da uzun zamandır gündemde olan bir konuyla ilgili olumlu gelişme yaşanabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK

Pazartesi günlük işleyişle ilgili yeni düzenlemeler yapılabilir. Çalışma ortamı ve sağlık konuları bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Sindirim sisteminde hassasiyet yaşanabilir. Yurt dışı ya da eğitim konularında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ

Pazartesi yaratıcı fikirler bulmak ve sunum yapmak için olumlu bir gün. Aile ve ev konuları bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Aşk hayatında fazla otoriter davranmamaya dikkat edilmeli. Ebeveynlerle ilgili devam eden bazı sorunlar çözüme kavuşabilir.

YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP

Pazartesi evle ilgili bazı problemlere çözüm üretilebilir. Yakın çevre ilişkileri ve iletişim konuları bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Ebeveynlerle çatışmaya girmemeye gayret edilmeli. İkili ilişkilerle ilgili de devam eden sorunlar için olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN YAY

YÜKSELEN YAY

Pazartesi yazılması gerekenler ve yapılacak sunumlar açısından verimli bir gün. Maddi konular bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Yakın çevreyle olan ilişkilerde kimseyi, hiçbir şey için zorlamamakta fayda var. Çalışma düzeniyle ilgili uzun zamandır gündemde olan bir konuda güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

Pazartesi maddi girişimlerle ilgili olumlu bir gün. Bireysel kararlar ve fiziksel konular bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Kendine güven konusunun dengesine dikkat etmekte fayda var. Aşk hayatıyla ilgili devam eden sorunlar için olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA

Pazartesi bazı önemli bireysel seçimlerle ilgili karara varmak için güzel bir gün. Kısıtlı hissedilen konular bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Bu baskı ile sert davranmamaya dikkat edilmeli. Ebeveynlerle ya da evle ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK

Pazartesi ihmal edilmiş konularda ilerleme sağlanabilir. Sosyal çevre ve hedefler bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Güç gösterilerine karşı zorlanma yaşanabilir. Sorunlu giden ilişkileri arkadaş desteği ile çözme şansı olabilir.

Sevgilerimle, Aslıhan Kozluca

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.