Balım Teknoloji CES 2021 İnovasyon Ödülleri Listesinde Yer Alan Tüm Akıllı Telefonlar Açıklandı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Her sene düzenlenen CES (Tüketici Elektroniği Fuarı), bu sene 11 – 14 Ocak tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek. Etkinlik öncesi CES organizasyonunu gerçekleştiren Consumer Technology Association (Tüketici Teknolojileri Derneği), 2021’in inovasyon ödülü kazananını ve farklı özellikleriyle öne çıkan tüm akıllı telefonları resmi sitesinde paylaştı.

CES 2021’de teknoloji ve tasarımı bir araya getiren 28 farklı kategori yer alıyor. Bu kategorilerden biri olan ‘Mobil cihazlar ve aksesuarlar’ kategorisinde CES 2021 ‘Innovation Awards Honorees’ listesinde sekiz farklı akıllı telefon göze çarpıyor.

‘CES 2021 Innovation Awards Honorees’ listesinde yer alan tüm akıllı telefonlar:

CES 2021

Asus ROG Phone LG Wing LG Velvet 5G TCL 10 5G UW Samsung Galaxy Z Flip 5G Samsung Galaxy Note 20 5G / Note 20 Ultra 5G Samsung Galaxy A51 5G OnePlus 8 Pro

Asus ROG Phone 3

Listede yer alan Samsung Galaxy Note 20 5G, aynı zamanda CES 2021 İnovasyon Ödülü’nün de sahibi oldu. Bunun dışında listede yer alan tüm telefonlar ‘tüketici teknolojisi ürünlerinde olağanüstü tasarım ve mühendislik‘ sağladıkları için bu listede olmaya hak kazandılar. 

Consumer Technology Association’ın (Tüketici Teknolojileri Derneği), bu seçkisinde listede yer alan akıllı telefonlardan biri olan OnePlus 8 Pro, ‘lider akıllı telefon’ olarak seçildi ve kullanıcısına sunduğu tüm özellikleriyle yılın öne çıkan akıllı telefonu oldu. Listede yer alan tek oyuncu telefonu olan Asus ROG Phone ise ‘basit ama fütüristik oyun merkezli tasarımı’ ile rakiplerinden ayrılarak listedeki yerini almaya hak kazandı. CES 2021’de yer alan tüm kategorilere göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678