Balım Teknoloji Undertale, Game Pass ile Xbox One, Series X ve Series S’e Geliyor

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Toby Fox’un 2015 yılında piyasaya sürülen 2 boyutlu 8 bit RPG oyunu Undertale, Game Pass aracılığıyla nihayet Xbox’a geliyor. Bugün yayınlanan blog gönderisinde, Microsoft mağazasında PC için zaten mevcut olan oyunun 16 Mart Salı günü itibarıyla Xbox One, Series X ve Series S için geleceği duyuruldu.

Çoğumuzun bildiği gibi Undertale, oyun dünyasında pek de yeni yeni değil. Geçtiğimiz eylül ayında PC’ye çıkışının 5. yıl dönümünü kutlayan oyun, insanlar ile yaratıklar arasındaki savaşı konu alıyor. Nostaljik bir havaya sahip olan oyun, pek çok kesimden ve otoriteden de tam not almayı başardı.

Undertale nasıl bir oyun?

Undertale

Farklı hikayesi ve müzikleriyle çok iyi eleştiriler alan RPG türündeki Undertale, yukarıda da bahsettiğimiz üzere insanlar ile yaratıklar arasındaki savaşı konu alıyor. Bir dönemler insanlar ve yaratıklar barış içerisinde yaşarken huzurun bozulması ile savaş patlak verir ve insanlar, savaşın kazanan tarafı olur.

Savaşı insanların kazanmasıyla canavarlar yer altına güçlü bir büyüyle hapsedilir. Bu büyüyü aşmak içinse bir insan ve bir canavar ruhunu birleştirmek ya da yedi insan ruhuyla bariyeri kalıcı olarak kırmak gerekir.

Bizim hikayemiz ise bir gün bir insanın, canavarların yaşadığı bu dağa gitmesi ve aşağı düşmesiyle başlıyor. Frisk adındaki bu çocuk aynı zamanda oyunda oynadığımız ana karakterimiz. Dağın içine, yaratıkların dünyasına düştüğümüz Frisk ile tekrar insanların arasına dönebilmek için bir yolculuk yapıyoruz.

Undertale’ın Xbox duyurusu için yayınlanan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Undertale I Xbox duyuru videosu:

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678