Balım Teknoloji TheGrefg, Twitch’te 2,4 Milyon İzleyiciye Ulaşarak Yeni Rekorun Sahibi Oldu

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Fortnite oyuncusu ve Heretics adlı e-spor takımının sahibi David “TheGrefg” Martínez, Fortnite oyununda yer alan Icon Series koleksiyonunda kendi görünümünü duyurmak ve sergilemek amacıyla Twitch üzerinden bir yayın açtı.

Yapmış olduğu yayınla birlikte 2,4 milyon seyirciye ulaşan The Grefg, yeni Twitch yayın rekorunun sahibi oldu. TheGrefg, kırmış olduğu bu rekorla birlikte önceki rekorun sahibi Ninja’yı da geride bırakmış oldu. 

TheGrefg’in yayını, eş zamanlı olarak 2,4 milyon kişi tarafından izlendi

TheGrefg

Icon Series, Fortnite’da ün kazanmış oyuncular için hazırlanan bir koleksiyon. Bu koleksiyon içerisinde Ninja ve Loserfruit gibi popüler ve başarılı 7 oyuncunun kostümlerine yer veriliyor. TheGrefg, koleksiyonda yer verilecek 8. kişi olduğunu açıklamak üzere, Twitch üzerinden yeni bir yayın açtı. 

Hem izleyicilerin hem de TheGrefg’in son derece heyecanlı olduğu bu yayın, toplamda 2,4 milyon seyirciye ulaştı. Bu sayıyla birlikte TheGrefg, tek bir canlı yayında en yüksek seyirciye ulaşarak, Twitch tarihinde yeni bir rekora imza attı.

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678