Balım Teknoloji Söylentiler Asılsız Çıktı: Duracell, Xbox Series X Oyun Kolunun Pilli Olması İçin Microsoft’u Zorlamamış

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Duracell’in Birleşik Krallık pazarlama müdürü Luke Anderson’un Duracell ile Xbox arasında bir anlaşma olduğunu ifade etmesi ve Stealth Optional’ın bu açıklamayı başlığına “Xbox Oyun Kolu hala AA pil kullanıyor çünkü Duracell ile anlaşması var” şeklinde taşıması, yeni bir söylenti dalgası başlatmıştı.

Söz konusu röportajın yayınlanmasının ardından Microsoft’un Duracell ile anlaşması olduğu için Xbox oyun kolunu şarj edilebilir batarya yerine AA pil ile piyasaya sürmek zorunda olduğu söylentileri daha da yayıldı ve son olarak bir Microsoft sözcüsü bu konuda yeni bir açıklama yaparak tartışmaları bir nebze de olsa dindirdi.

“Xbox oyun kolunun pilli olması, Microsoft’un kendi tercihi”

xbox oyun kolu

Microsoft’un Xbox oyun kolunu AA pil ile piyasaya sürmesinin şirketin kendi tercihi olduğunu belirten sözcü, buna herhangi bir markanın AA pillerinin kullanılabiliyor olması, Xbox şarj edilebilir pilleri, ortaklarının sunmuş olduğu şarj çözümleri ve USB Type-C şarj kablosunun da dahil olduğunu ifade ediyor.

Aslına bakacak olursak Microsoft, Xbox oyun kolunu AA pil ile piyasaya sürme tercihi hakkında ilk kez konuşmuyor. Xbox ortaklık programı direktörü Jason Ronald, geçtiğimiz nisan ayında yaptığı açıklamada çoğu Xbox sahibinin AA pil tercihini sevdiğini belirtirken; AA pillere olan bağlılığın, oyunculara seçenek sunmayı sevmelerinden kaynaklandığını dile getirmişti.

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.