Kadınca Sohbet Merkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Merkür 8 Ocak 2021 tarihinde Kova burcuna geçiş yaptı. 30 Ocak tarihinde retro hareketi başlayacak olan Merkür’ün gerilemesi ve 23 Şubat tarihinde tekrar ileri hareketine geçmesi derken 16 Mart 2021 tarihine kadar Kova burcunda seyahat edecek. Merkür Kova burcunda seyahati esnasında bizler neler deneyimleyeceğiz?

Yeniliklere hazır olun

İlk önce her ikisini de ayrı ayrı ele alırsak Merkür gezegeni zihnimizi nasıl kullandığımızı, iletişim yeteneğimizi, fikirlerimizi, konuşma şeklimizi anlatır. Kova ise yenilikleri, özgürlüğü, değişimi anlatır. Merkür Kova burcunda iken sıradan olan şeyleri akla yatkın bulmayacağız. Hayatlarımıza yenilikleri, farklılıkları getirmek isteyeceğiz. Hayatımızın her alanında farklı olan şeyler ilgimizi çekecek. Aşırı entelektüel programlar, kitaplar ilgimizi çekecek. Karşı tarafla konuşmalarımızda biraz fazla ben bilirim, en akıllı benim, benim dışımdakiler akılsız gibi bir modda olabiliriz.

Geleneklerin dışına çıkmaktan hoşlanabiliriz. Sırf çıkıntılık yapmak adına aynı fikirde olsak da toplum içinde birileri konuşurken itiraz edebiliriz. Kova burcu hava elementinin sabit nitelikte olanı olduğu için fikirlerimize saplantı derecesinde bağlanabiliriz. Kendi bildiğimizden başkasını kabul etmeyebiliriz. Fikirlerimizde inatçı ve ısrarcı olabiliriz. Bu süreçte elbette mantık çok daha ön planda olacaktır. Merkür 30 Ocak’ta geri gideceği için ve Merkür retrosunda elektronik almak sonradan sıkıntı yaratabileceği için elektronik alet almak isteyenler, cep telefonu, bilgisayar gibi, aldığı cihazdan maksimum fayda sağmak istiyorsa 30 Ocak tarihine kadar almamalarını tavsiye ederim.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.