Kadınca Sohbet Gigi Hadid doğumdan sonra podyuma geri döndü

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Şarkıcı sevgilisi Zayn Malik ile birlikteliğinden ilk bebeğini geçtiğimiz yıl eylül ayında dünyaya getiren ABD’li model Gigi Hadid, büyük bir mutluluk yaşamıştı. Hamilelik ve pandemi süreci nedeniyle podyumlardan uzak kalan Hadid, yeniden çalışmaya başladı. Hadid, geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftası kapsamında düzenlenen bir defilede boy gösterdi.

Podyuma geri döndü

Doğum yaptıktan altı ay sonra podyuma geri dönen 25 yaşındaki model, Milano Moda Haftası kapsamında düzenlenen bir markanın defilesinde boy gösterdi. Gigi Hadid, etkinlikte kardeşi Bella Hadid ve Irina Shayk’ın da aralarında bulunduğu bir grup model ile podyuma çıktı.

Heyecanını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Hadid, defileye hazırlanırken çekildiği fotoğraflarını yayınladı.

Güvenli ortam

Sağlıklı olduğu ve çalıştığı için mutlu olduğunu söyleyen Gigi Hadid, bulunduğu ortamda koronavirüse karşı tüm tedbirlerin alındığını da belirtti.

Hadid, çalışma ortamlarının virüs açısından güvenli olduğunu, görev alan herkesin koronavirüs testinin yapıldığını açıkladı.

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678