Balım Teknoloji Bir Geliştirici, Google Earth’ün Timelapse Özelliğini Android Uygulamasında Etkinleştirdi

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Google’ın uydu görüntüleri ile dünyayı ayaklarımızın altına serdiği hizmeti Google Earth, birbirinden keyifli pek çok özelliğe sahip. Bu özellikler arasında en sevilenlerden biri de şüphesiz, bizi saniyeler içinde adeta zaman yolculuğuna çıkaran Timelapse özelliği. 

Timelapse ile dünyanın dilediğimiz bölgesinde seçilen zaman dilimi arasındaki değişimi hızlandırılmış bir şekilde görebiliyoruz. Özellikle şehirleşmenin yoğun olduğu bölgelerde oldukça çarpıcı değişimlerin yaşandığını gösteren bu özellik web üzerinden hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Ancak her ne kadar ülkemizde hala indirilebilir durumda olmasa da Google Earth’ün bir de mobil uygulaması var fakat Timelapse özelliği, mobil uygulamalarda yer almıyor. Bir geliştirici ise bu etkileyici özelliği gizli olarak yer aldığı Android mobil uygulamasında etkinleştirerek özelliğin uygulama arayüzünde nasıl göründüğünü gözler önüne sermiş.

Arayüz web sürümünden oldukça farklı:

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678