Kadınca Sohbet Adil Işık Cengiz Abazoğlu 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Adil ışık firması için Modacı Cengiz Abazoğlu tarafından hazırlanan ilkbahar-yaz kolleksiyonu mağazalarda siz bayanların beğenisine vitrinlerde yer almaya başladı. Elbiselerinde dar kesim, eteklerinde kalem etek ve kloş pileli etek, pantolonlarında dar kesim modellerini kolleksiyonunda uygulamış.

Elbise, pantolon ve eteklerinde her rengi bulmanız mümkün mavi, siyah, yeşil, turuncu, desenli kumaşlar kullanarak siz bayanların üstünüze uygun bir model ve renk seçeneği ile ilkbahar- yaz aylarınızı güzel ve zarif, rahat şekilde geçireceğinize benziyor.

Kendinizi farklı ve güzel hissetmek istiyorsanız Adl mağazasına uğramadan önce sizin için seçtiğimiz resim galerisine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Kaliteli ve ünlü modacının tasarımlarını üzerine giyinmek isteyen bayanlar Adl mağazasına uğrayarak size uygun renk ve model bulmanız mümkün.

2015 İLKBAHAR YAZ ELBİSE MODELLERİ

Adil Işık Cengiz Abazoğlu 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Adil Işık Cengiz Abazoğlu 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Adil Işık Cengiz Abazoğlu 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Etiket 2015 Modası elbise modelleri Sonbahar Modası yaz modası İlkbahar-Yaz ilkbahar yaz modası adil ışık adil ışık kolleksiyonu adil ışık modelleri Cengiz Abazoğlu Cengiz Abazoğlu Yaz Koleksiyonu adil ışık cengiz abazoğlu

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.