Balım Teknoloji 15-17 Ocak’ta Gerçekleşecek Boğaziçi Biotech Conference İçin Geri Sayım Başladı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Nöromekanik görüntüleme, biyoinformatik, sağlıkta yapay zeka, 3 boyutlu biyoyazıcı teknolojileri, biyomedikal cihaz teknolojileri, biyogirişimcilik, protein mühendisliği ve biyolojinin teknoloji ile buluştuğu nice heyecan verici konu başlığı; Boğaziçi Biotech Conference etkinliğinde ele alınacak.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü ve Bilim Kulübü iş birliği ile 15, 16, 17 Ocak‘ta gerçekleştirilecek Boğaziçi Biotech Conference, Türkiye’den ve yurt dışından 20’den fazla konuşmacıya ve katılımcılarına sunduğu sanal stant alanıyla sektörden topluluklara, şirketlere, girişimlere ev sahipliği yapacak.

boün konferans

Konuşmalar, workshoplar ve sanal stant alanlarından oluşacak Boğaziçi Biotech Conference hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinliğe kayıt olmak için bounbiotech.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik sonunda tüm katılımcılara sertifika takdim edileceğini de belirtelim.

sizlere www.balimsohbet.net farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balsohbet/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678